UNITECH

Unitech İnşaat ve Sanayi Ticaret A.Ş., Temelleri 1976 yılında Elektrik Mühendisi Sn. Mustafa ÜN tarafından Elektrik ve Elektromekanik Müteahhitliği alanında hizmet vermek üzere kurulan Emsan Elektrik Proje Taah. ve Tic. A.Ş. firmasının girişimleriyle, her biri konusunda uzman olan ve birçok ulusal ve uluslararası projelerde görev alan İnşaat Yüksek Mühendisi Sayın Şeref YORGANCI, Mimar Sayın Filiz ÜN GÜNGÖREN, İşletmeci Sayın M. Tansel ÜN, Ekonomist Sayın Perihan ÜN, Elektrik Mühendisi Sayın Mustafa ÜN’ün ortaklıkları ile kurulmuştur.
Bugüne kadar Unitech’i oluşturan kurucu ortakları kaliteye, mükemmelliğe, sürekli iyileşmeye ve müşterilerin beklentilerinin üzerinde hizmet vermeye büyük önem vermiş olup, tüm bunlar ve deneyimler Unitech’e kurucu ortakları tarafından aktarılmaktadır. Ayrıca oldukça tecrübeli profesyonellerden ve uzman mühendislerden oluşan ekibi ile müşterileri için sürekli olarak yenilikler getirmekte ve yeni teknolojik gelişmeleri kullanmaktadır. Unitech’in temelleri bu felsefe üzerine kurulmuştur.

Unitech, Entegre Endüstri Tesisleri, Altyapı ve Üstyapı İşleri ile İmalat ve Montaj İşleri için özellikle aşağıdaki alanlarda Anahtar Teslimi EPC (Mühendislik, Tedarik ve Yapım) Hizmeti sunmaktadır.

  • Power Generation
  • Cement Production
  • Glass Factories
  • Sugar and Starch Factories
  • Iron & Steel Facilities
  • Industrial Factories

Unitech ayrıca Havaalanı & Askeri Tesislerin, Endüstriyel Binaların, Liman ve İskelelerin, Otel ve Turizm Komplekslerinin, Eğitim Binalarının, Spor Komplekslerinin ve Konutların yapımı konusunda hizmetler sunmaktadır.
Unitech, müşterilerine fizibilite aşamasından işletmeye kadar proje döngüsü boyunca garantili performans ile kaliteli ve kusursuz hizmet sunmak için ihtiyaçları doğrultusunda uzman teknoloji ve hizmet tedarikçilerini de bir araya getirmektedir.

Bugün ve gelecekte de olmak üzere Unitech kurucu ortaklarının deneyim ve tecrübeleri ile yapım işlerinde mükemmelliğe öncelik vermeye ve müşterilerinin vizyonunu gerçekleştirmeye hizmet etmek için çalışmalarını sürdürecektir.