Anasayfa    İletişim    Site Haritası   English

   
 

New Page 1

x
   Tarihçe
   Vizyon
   Misyon


1993 yılının sonlarına doğru kurulan Emsan Elektrik Proje Taahhüt ve Ticaret A.Ş., 1998 yılının ortalarına kadar o tarihteki ortakları ve yönetimi ile elektrik kabloları ağırlıklı olmak üzere toptan ve perakende elektrik malzemeleri ticareti ile iştigal ederken. 1998 yılının sonunda Mühendislik, Müşavirlik, proje ve anahtar teslimi taahhüt işlerinde 30 yılı aşkın deneyim ve bilgi birikimine sahip 1992 yılında Paneltes Ltd. Şti’nin ve yine 2007 yılı içinde kurulan Yefi İnşaat Ltd. Şti.’nin kurucusu ve Genel Müdürü ayrıca Emsan A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Elk. Müh. Mustafa ÜN Emsan’ı devralarak ardından yönetimi ve faaliyet alanını değiştirerek, bu günkü ulaştığı kurumsal yapısına dönüşümünü sağlamıştır.

Bu değişiklikten sonra Emsan bugün sahip olduğu 5000m2 açık alan ve 2500m2 kapalı alana sahip modern üretim tesislerinde faaliyetl alanları içerisinde sektörün ilk sıralarında yer alan bir kuruluş olarak mühendislik, müşavirlik, proje ve anahtar teslimi elektrifikasyon – otomasyon – enstrümantasyon – inşaat ve teknolojik montaj alanlarında faaliyet göstermeye başlamıştır.

Emsan’ın odaklandığı iş alanlarının başında Endüstriyel Tesisler (Demir – Çelik, Çimento, Kimya, Tekstil, Gıda, Otomotiv, Havalimanı, Maden), Enerji Üretim Tesisleri, Sağlık, Eğitim, Toplu Konut, Turistik Otel ve Alışveriş – Ticari merkezler gelmektedir.

Emsan aynı zamanda 130 ülkede faaliyet gösteren elektrik sektörünün önde gelen kuruluşlarından Fransız menşeli bir dünya şirketi olan Schneider Elektrik’in 1998 yılından bu yana Merlin Gerin Marka A.G Prisma Plus panolarının yetkili panoculuğunu ve Merlin Gerin O.G. SM6–36 panolarının Yetkili satıcılığını yapmaktadır.

Kaliteyi arttırmaya ve gelişmeye önem veren Emsan 2004 yılında TSE tarafından ISO–9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi standartlarına uygunluk belgesi ile belgelendirilmiştir.

Emsan kaliteden, sürekli gelişimden ve eğitimli – kalifiyeli insan kaynağından ödün vermeyerek her geçen gün içerdiği faaliyet alanlarında büyüyüp, üstlenmiş olduğu anahtar teslimi projeleri zamanında ve eksiksiz bitirmeyi başarmıştır.

Emsan, referanslar bölümünde detayı verilen ve her biri kendi sektöründe lider olan kuruluşların çözüm ortağı olarak görev aldığı projeleri başarı ile tamamlamış olmasının haklı gururunu yaşamaktadır ve bu projelerden kazanılan deneyim birikimi ve sürekli gelişim ile hali hazırda devam eden yeni projelerin yapımını sürdürmektedir.

Bu deneyim ve başarı birikimi ile Emsan, yurtiçinde ve yurtdışında gelecekte sektörde daha büyük projeleri üstlenmeye ve hak ettiği payı almak için her türlü rekabete hazırdır.

Başarısını ve gelişimini sürekli artıran bir ivme ile istikrar içerisinde sürdüren Emsan, bu bağlamda başarısını bağlı bulunduğu Adana İli Defterdarlığı’nda 2006 yılı kurumlar vergisi rekortmenleri sıralamasında 43. Sırada ki kuruluş olmayı hak ederek bu başarısını ve gücünü ispatlamıştır.
 


Emsan, müşterilerine teknolojik gelişmeleri izleyerek, daha üstün ürün ve hizmet kalitesini sunmayı, Küresel rekabete açık, yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda konusunda ilk akla gelen lider firma olmayı, ayrıca iş hacmini artırarak yeni yatırımlarla yeni istihdam alanları oluşturmayı ve ülke ekonomisine katkı sağlamayı kendine vizyon edinmiştir.

Müşterilerine değer yaratacak üstün nitelikli ürün, hizmet ve iş çözümleri sunan operasyonel başarıları, müşteri bağlılığı, ülkeye ve topluma katkıları ile örnek gösterilen bir kuruluş olmak, bu misyonu üstün vasıflı kişilerin üstün performans gösterebileceği, gelişen ve kendini yenileyen, verimliliğe açık, güvenilir bir kurum yaratarak başarmak.
Bu misyon doğrultusunda hareket edebilmek için Emsan değerlerini şu şekilde tanımlamaktadır:

• Başarma Güdüsü
• Bireysel inisiyatif ve Sorumluluk alma
• Müşteri Odaklılık
• Dürüstlük
• Ülkeye ve Topluma Katkı
  
New Page 1
  © 2007 Emsan Elektrik A.Ş.   |  Tel : 0.322.457 97 97 (Pbx)   |   Email: info@emsanelk.com.tr  

Site Tasarımı : Interkey